Zwiedzając Poznań warto zaopatrzyć się w Poznańską Kartę Turystyczną. Dzięki niej skorzystacie za darmo lub ze zniżką z około 100 atrakcji.

Karta pozwala na tańsze zwiedzenie nie tylko obiektów turystycznych, ale także obniża koszty wstępu do wielu miejsc rekreacyjnych, takich jak Termy Maltańskie, Jump Arena czy Malta Ski, również do obiektów znajdujących się poza Poznaniem.

Dzięki Poznańskiej Karcie Turystycznej zapłacicie taniej w wielu restauracjach i kawiarniach, a także obniżycie ceny noclegu. Jest to więc najlepszy i najtańszy sposób na zwiedzanie Poznania, a także jego okolic. Co więcej, karta to także bezpłatna komunikacja miejska i podmiejska.

Jest ona dostępna w trzech wersjach: jedno-, dwu- i trzydniowej w opcji normalnej i ulgowej z komunikacją miejską lub bez. Do Karty dołączona jest książeczka-przewodnik, w której znajdziecie informacje o atrakcjach, z których można skorzystać oraz o zniżkach i wstępach wolnych.

Poniżej podaję linki do stron, na których znajdują się szczegółowe informacje na temat Poznańskiej Karty Turystycznej, ceny oraz gdzie można ją kupić.

Zajrzyjcie też do tekstów, w których podpowiadam, co warto zobaczyć w Poznaniu:

10 miejsc, które musisz zobaczyć będąc w Poznaniu

Jeden dzień w Poznaniu. Co zobaczyć?

Dobrej zabawy i udanego pobytu w Poznaniu.

Gdzie i w jakiej cenie kupisz kartę?

Poznańska Karta Turystyczna od A-Z