Karnety na mecze Lecha Poznań wyprzedane. Ogromne zainteresowanie przed nowym sezonem

Kibice po raz kolejny udowodnili, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się Kolejorz. Po ostatnim bardzo udanym sezonie, karnety na mecze rozgrywane przy Bułgarskiej zostały wyprzedane już na miesiąc przed startem nowego sezonu.

Od początku sprzedaży zainteresowanie abonamentami utrzymywało się na bardzo wysokim poziomie. Klub regularnie informował o kolejnych rekordach. Już na początku czerwca liczba sprzedanych karnetów przekroczyła 10 tysięcy.

W tym sezonie klub zdecydował się wprowadzić limit 15 tysięcy karnetów. Nowością są także karnety Fair Play, które są tańszą alternatywą dla tradycyjnych abonamentów. Ich posiadacze muszą jednak każdorazowo potwierdzać swoją obecność na meczu.

Jeśli nie zrobią tego najpóźniej 48 godzin przed pierwszym gwizdkiem, ich miejsce trafia do otwartej sprzedaży, a to oznacza brak biletu na dane spotkanie.

Wyprzedanie całej puli karnetów to kolejny dowód na ogromne przywiązanie kibiców do poznańskiego klubu. Stadion przy ulicy Bułgarskiej coraz częściej wypełnia się do ostatniego miejsca, a bilety na najatrakcyjniejsze spotkania znikają błyskawicznie. Wszystko wskazuje na to, że również w nadchodzącym sezonie piłkarze Lecha będą mogli liczyć na wyjątkowo mocne wsparcie z trybun.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznańskie Klimaty
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.