Cześć, Mam na imię Jarek i jestem właścicielem strony poznanskieklimaty.pl, która jest w całości poświęcona miastu Poznań. Strona powstała z miłości do Poznania, z pasji odkrywania tego miasta i pokazywania go innym.

Mam sporą wiedzę o stolicy Wielkopolski, gdyż swego czasu ukończyłem kurs przewodnicki i zdobyłem uprawnienia przewodnika po Poznaniu. I choć dzisiaj już nie oprowadzam wycieczek to nadal chętnie zdobywam nowe wiadomości i staram się być na bieżąco z tym, co się dzieje w naszym mieście.

Pierwsze artykuły mojego autorstwa poświęcone Poznaniowi ukazały się na mojej pierwszej stronie – zycienaswoim i cieszyły się powodzeniem.

W pewnym momencie stwierdziłem jednak, że lepiej będzie stworzyć osobny serwis, który w całości będzie poświęcony miastu Poznań. Tym bardziej, że mam sporo pomysłów na rozwój tego projektu i chciałbym, żeby była to najlepsza strona o Poznaniu, nie tylko dla Poznaniaków, ale także dla turystów odwiedzających stolicę Wielkopolski.

W 2019 roku zdobyłem uprawnienia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, licencja nr 25484 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W tej działalności skupiam się głównie na terenie miasta Poznania.

Zachęcam Cię również do zapisania się na newsletter i pobrania bezpłatnego przewodnika o Poznaniu.