Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

We Love Trance Open Air & Classics Edition [27.08.2022 KontenerART Poznań] WSTĘP DARMOWY

27 sierpnia, 2022 - 20:00

radycja (łac. traditio) – przekazywane z pokolenia na pokolenie obyczaje, poglądy, wierzenia, sposoby myślenia i zachowania, normy społeczne, uznane przez daną zbiorowość za społecznie ważne dla jej współczesności i przyszłości.
My też mamy ważną tradycję, którą każdego roku podtrzymujemy i pielęgnujemy. Tradycyjnie na zakończenie wakacji zapraszamy Was na DARMOWĄ imprezę open-air w podziękowaniu za to, że jesteście z nami i uczestniczycie w naszych wydarzeniach.
W tym roku widzimy się w sobotę 27 sierpnia w pięknej scenerii – KontenerART w Poznaniu. Otaczać nas będzie rzeka, piasek i leżaki czyli wyśmienita wakacyjna atmosfera w centrum miasta. Mamy dla Was moc muzycznych atrakcji i wspomnień, bo nasze letnie open-airowe We Love Trance Club Edition pełne są najwspanialszych klasyków muzyki trance, ale również tych wyszukanych, które być może ostatni raz słyszeliście kilkanaście lat temu.
Kompletując skład szukaliśmy artystów, którzy znakomicie odnajdują się w klasycznych brzmieniach muzyki trance. Artyści, których pierwsze wielkie hity przypadają na pierwszą dekadę XXI wieku. Takim z pewnością jest pochodzący z Irlandii Paul Webster – autor hitów “Problems”, “Engaged”, “Wavelength”, “Corruption” czy słynnego “Time”, które w remiksie Seana Tyasa jest dzisiaj jednym z kultowych klasyków. Paul podczas swojej kariery odwiedził cały świat, z festiwalami A State Of Trance i Luminosity Beach Festival na czele. Na koncie ma wspólne numery z takimi producentami jak Will Atkinson, Jordan Suckley, Fred Baker czy Arctic Moon.
Nasz kolejny as, którego wyciągamy z rękawa, to postać której przedstawiać nie trzeba. Znakomity producent, znakomity dj i znakomity człowiek. Artysta, który ma w swoim CV wieloletnią współpracę z Anjunabeats, występy na najbardziej prestiżowych festiwalach i imprezach klubowych świata. Nitrous Oxide to człowiek-orkiestra, a jego występy od lat porywają tłumy na parkiet. Doskonale odnajduje się w klasycznych brzmieniach, czego mogliście już kilkukrotnie doświadczyć podczas naszych sierpniowych wydarzeń. Ma na koncie dwa autorskie albumy (trzeci w drodze), a rok temu powołał do życia label Oxidised.
Ostatni z zaproszonych przez nas gości, to Anven czyli 1/2 nieistniejącego już duetu Sodality, który w ostatnich latach zebrał supporty swoich produkcji od niemal całej światowej czołówki muzyki trance. Pod aliasem Sound Fusion Tomek wydawał produkcje już 10 lat temu, natomiast duet Sodality w 2015 roku wygrał nasz specjalny konkurs djski, w którym nagrodą była rezydentura na trzech edycjach We Love Trance Club Edition – jedną z nich był właśnie klasyczny open-air, z którego set zebrał wtedy bardzo pozytywne opinie.
Pierwszy raz od 5 lat, na wakacyjnym Open Air & Classics Edition pojawi się We Love Trance Collective w pełnym składzie: Rafuss, Next DJ i Aquatic Simon. My również mamy dla Was w zanadrzu sporo klasyków z początków naszych djskich poczynań i nie zawahamy się ich użyć 27 sierpnia!
Być może kojarzycie już naszą małą bohaterkę, bo w ubiegłych latach kilkukrotnie prowadziliśmy zbiórkę na jej rehabilitację. Podczas naszego wakacyjnego We Love Trance Open Air & Classics Edition będziemy zbierali pieniądze na rzecz Poli Jaruszewskiej. Co się wydarzyło u Poli od ostatniej zbiórki, przeczytacie na fanpage chromosomszczescia.pl, a my jak zawsze liczymy na Wasze wielkie serca i udział w zbiórce w sobotę 27 sierpnia podczas naszej imprezy w poznańskim KontenerART. Powtarzamy i powtarzać zawsze będziemy – każdy ofiarowany grosz jest na wagę złota!
Do zobaczenia w sobotę 27 sierpnia w KontenerART w Poznaniu przy ul. Ewangelickiej. Startujemy o 20:00, wstęp na wydarzenie jest darmowy. Zabierzcie swoich znajomych, pozytywne nastawienie i wspólnie powspominajmy klasyczne brzmienia muzyki trance.
We Love Trance Open Air & Classics Edition
Line-up:
PAUL WEBSTER
NITROUS OXIDE
Anven
Aquatic Simon
Next DJ
Rafuss
Sobota 27.08.2022
KontenerART Poznań, ul. Ewangelicka
Start 20:00
Wstęp BEZPŁATNY

Szczegóły

Data:
27 sierpnia, 2022
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2100547493457955/

Miejsce wydarzenia

KontenerART
ul. Ewangelicka
Poznań,
+ Google Map