Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

7 stycznia - 17:00

Zapraszamy na nową edycję Visual Concert, który swoja premierę będzie miał jesienią 2022. Zaprezentujemy zaskakujące podejście do muzyczno-wizualnej podróży dookoła świata oraz nowe materiały filmowe.
Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show. Wracamy na dużą scenę, aby kolejny raz zabrać widzów w muzyczną podróż po naszej planecie.
Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, panoramicznym ekranie.
Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.
W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z zupełnie nowego repertuaru. Szczegóły będziemy publikować na bieżąco już wkrótce. Koncert uświetnią utalentowani soliści.
Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.
Czas trwania koncertu: 1h 50m.
Dwie godziny koncertu: 17:00 i 20:00

Szczegóły

Data:
7 stycznia
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1140943246774313/

Miejsce wydarzenia

Sala Ziemi Poznań Congress Center
Głogowska 14
Poznań,
+ Google Map