Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Virya • Pray For Plagues • Backbite | Pod Minogą, Poznań

3 września - 19:00

Zapraszamy na solidną dawkę metali ciężkich do poznańskiego klubu Pod Minogą. 03.09.2023 staje pod znakiem trzech świetnych wcieleń modern metalu w postaci zespołów Backbite (Poznań), Pray For Plagues (Wrocław) oraz Virya (Wrocław). Poniżej nieco informacji o line-upie:
Backbite:
Poznańskie 5-osobowe kółko zainteresowań o profilu beatdown hardcore. Pasja do ciężkiego grania, srogich bidonów i robienia muzyki z przesłaniem, że świat jest fajny ale warto by było w nim coś zmienić.
Pray For Plagues:
Młoda grupa z Wrocławia. Mieszają współczesne brzmienia metalowe, poruszając się głównie wokół gatunku metalcore. W swoim repertuarze mają zarówno spokojniejsze balladowe piosenki jak i szybsze, mocniejsze zagrywki.
Virya:
Wrocławiacy z zamiłowaniem do szeroko pojętego modern metalu. Ekipa muzyków z różnych doświadczonych scenicznie zespołów powstała w 2023 roku. Oprócz chwytliwego, rozrywkowego grania oferują wysoki poziom brzmienia i wplatają do metalcore inne gatunki muzyczne.
Miłośników metalcore, nowoczesnego metalu i świeżych, mocnych ekip z rodzimego podwórka nie może tutaj zabraknąć, wpadajcie Pod Minogę!