Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Treningi z Harder w Parku Starego Browaru: LIIT i joga

31 sierpnia, 2022 - 17:00 - 19:00

Trening LIIT, a może joga? Tego lata amatorzy sportu na świeżym powietrzu mogą wybrać ulubioną formę aktywności i ćwiczyć w pięknym Parku Starego Browaru pod okiem instruktorów z klubu Harder. Energiczny team browarowego klubu zadba o ciekawy program zajęć, dokładny instruktaż i motywującą atmosferę. Co najważniejsze – udział w zajęciach jest bezpłatny. Na treningi trzeba przyjść w stroju sportowym, a na zajęcia z jogi przynieść swoją matę. Wydarzenia odbywają się w Parku w pobliżu placu zabaw.
Każda środa (od 6 lipca do 31 sierpnia), godz. 17:00 – Trening LIIT (wstęp wolny)
Zajęcia w formule LIIT (czyli lower-intensity-interval-training) to spokojniejsza młodsza siostra intwerwałowych treningów HIIT. Instruktorzy zadbają, żeby ćwiczenia były dostosowane także do początkujących uczestników.
Każda środa (od 6 lipca do 31 sierpnia), godz. 18:00 – JOGA (wstęp wolny)
Joga to idealna forma aktywności dla osób w każdym wieku. Ma zbawienny wpływ na kręgosłup, pomaga wzmocnić mięśnie, a dzięki pracy z oddechem aktywność pozwala uczestnikom zrelaksować się i zredukować stres.
W przypadku niepogody zajęcia odbywać się będą w klubie Harder w Pasażu +2. Na treningi wewnątrz klubu obowiązują zapisy. Informacje o ewentualnej zmianie miejsca zajęć i zapisach będą publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku.