Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Summer Baywatch/FB&Insta. free do 23:00!

4 sierpnia - 22:00

💃Panie 10zł (w tym drink Owca welcomeee to)
🕺Panowie 15zł (w tym drink Owca welcomeee to)
Wszystkie osoby z polubionym profilem Facebook/Instagram klubu wstęp FREE DO GODZINY 23:00!💥💥💥
Summer Baywatch powinien kojarzyć się z… dobrze bawiącymi i uśmiechniętymi ludźmi zażywającymi równocześnie wypoczynku, dlatego w wybrane piątki zapraszamy na cykl imprez o właśnie takim tytule.😎 Znajdziecie u nas duuużo odświeżających nowości muzycznych i nie tylko. Zatem zapraszamy, zimne napoje już na Was czekają.😁
💡Na parkiecie dolnym, Hits & Mixes, przy schodach usłyszycie najnowsze hity jak i niezapomniane przeboje w specjalnie dobranych aranżacjach, poprzeplatane tłustymi rapowo-hip-hopowymi sztosami.
💡Parkiet górny, Latino & R&B, to miejsce gdzie doświadczycie muzyki Latino oraz R&B prosto z list przebojów tych nowych i tych klasycznych. Każdy kuma tutaj kocie ruchy.
Promocje*
💡Do 24:00 z polubionym Facebook/Instagram Klubu:
– Beee… 4 czyli Wódka Pniewska 0,5L za 49zł (po 24:00 za 105zł)!
– Whisky + Cola/7Up za 12zł (po 24:00 za 21zł)!
– Tequila Sunrise za 12zł (po 24:00 za 20zł)!
– Piwo Namysłów Pils 0,5L za 5zł (po 24:00 za 10zł)!
💡Sobotnie i Niedzielne Gastro VIP party: 05:00-10:00.
– Specjalna oferta dla Gastro Owieczek.
*Promocje mogą być zmieniane lub nie obowiązywać w przypadku np. imprez zamkniętych lub jeżeli kierownictwo klubu zdecyduje o takiej zmianie. Informacje o takich zmianach powinny być dostępne na stronie www/Facebook klubu lub u menagera. O dodatkowe promocje pytaj na barze.
Prosimy o zapoznanie się z aktualnym regulaminem, wejście do klubu oznacza jego akceptację i stosowanie się do postanowień w nim zawartych. Regulamin dostępny na stronie www oraz w samym klubie.