Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

StandUp | Maciej „Lobo” Linke

17 lutego - 18:00 - 19:30

Kiedy największy zakapior polskiego StandUpu mówi „Uważaj, na słowa!”, to już raczej wiesz, że nie chodzi o wziąść czy poszłem.
Przychodząc na ten program dowiesz się dlaczego Król Szczecina to najniebezpieczniejszy tytuł szlachecki na świecie, co się dzieje gdy mówisz, że masz coś w dupie, a ktoś powie „sprawdzam” i jak się kończy, gdy nieopatrznie spełnisz dziecięce marzenie o byciu kowbojem. Maciej „Lobo” Linke wjeżdża z buta i jak zwykle nie bierze jeńców (Bo już mu się nie mieszczą w bagażniku).
Ten występ po prostu Ci się należy!
WYSTĘPUJE:
MACIEJ „LOBO” LINKE – wojownik, mistrz Judo i BJJ, zawodnik MMA. Szacunek ulicy wywalczył w niezliczonych starciach. Na szacunek swojej kobiety, Furii… przyjmijmy, że nadal pracuje. Od trzech lat uczy swoją publiczność, że nie muszą się go bać. No chyba, że są łysym z Zabrza. On musi i wie za co! Ojciec syna, który jest jego absolutnym przeciwieństwem i dwóch córeczek. Pierwsza to słodka Miss Małych Zabójczyń i Socjopatek. Druga to maleńka królewna, nie tylko dlatego, że urodziła się w roku Korony. Jego ksywa pochodzi od komiksowego zabijaki, a nie gatunku jabłka. Lepiej o tym pamiętaj, bo jak się pomylisz, stłucze cię na kwaśne Lobo!
BILETY w cenie 29 zł. [do nabycia na www.kupbilecik.pl]
lub dniu występu na bramce w cenie 35