Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2023: POZNAŃ

1 września - 17:00 - 2 września - 23:45

SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2023 W TWOIM MIEŚCIE
Poznań / 1–2.09 / Park Cytadela
al. Armii Poznań, 61-001 Poznań
W 2023 roku to Santander Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi 9 miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Poznaniu spotykamy się 1 i 2 września w parku Cytadela, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.
Harmonogram Santander Letnie Brzmienia 2023: Poznań
Piątek 1.09
Second Stage
17.00 Faustyna Maciejczuk
19.05 WaluśKraksaKryzys
20.25 Paula Roma
Main Stage
17.30 Ars Latrans Orchestra
18.25 Natalia Szroeder
19.35 Kacperczyk
20:55 The Dumplings
22.10 Mrozu
Sobota 2.09
Second Stage
17.00 Daria ze Śląska
18.10 Zalia
Main Stage
17.30 Natalia Przybysz
18.40 Zalewski śpiewa Niemena
19.55 Nosowska
21.00 Vito Bambino
22.15 Babie Lato (Kukulska, Margaret, Mery Spolsky, Bovska, Zalia)
***
Działamy z wrażliwością na otaczającą nas przestrzeń, by rozkwitać w przyjaznym, zielonym otoczeniu. Z promiennym uśmiechem witamy Santander Bank Polska jako sponsora tytularnego Letnich Brzmień. Wspólnie zrealizujemy nasze marzenie o cyklu letnich koncertów, na których usłyszycie najlepszych polskich wykonawców. Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji
***
Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze – Santander Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.
Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska. Sponsor główny: Brooklyn. Sponsor: Dealer Cichy-Zasada. Partnerem wydarzenia jest Eventim. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.
Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, Freshmag, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.
BILETY I KARNETY:
FINAL CALL TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 359 zł
Bilet jednodniowy: 199 zł
Dzieci do lat 6 (włącznie) mogą bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu. Bilety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy: www.letniebrzmienia.pl.
Media społecznościowe:

Miejsce wydarzenia

Cytadela Poznan
Cytadela
Poznań,
+ Google Map