Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Salsowy początek sezonu w KontenerART – Latino spontan nights

21 kwietnia - 17:00 - 22 kwietnia - 23:59

Todos! ☀️
Na pewno stęskniliście się za słońcem, plażingiem, tańcami i latynoską muzyką… My także, dlatego wracamy z pełną mocą i kubańskimi imprezami w KontenerART. Wybudzeni z zimowego snu, zaplanowaliśmy dla Was 2 dni w gorących, karaibskich klimatach.
21 kwietnia w piątek, zaczynamy od latynoskiego/salsowego jam session z Mustafą, żeby później przejść płynnie przez naukę podstawowych kroków kubańskiej salsy i ruedy de casino. Kurs salsy poprowadzi Mateusz i ekipa Salsospontanu. Po rozgrzewce, po zakończeniu kursu, rozpoczniemy fiestę przeplataną animacjami.
22 kwietnia w sobotę szykujcie się na zajęcia i imprezę prowadzoną przez fenomenalnych Jose i Jasona. BROTHERS OF THE WEEKEND WRACAJĄ DO KONTENERART! 🔥
Najbardziej wybuchowy duet w Poznaniu kolejny sezon będzie rozgrzewał Was w sobotnie wieczory. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać chłopaków, czytajcie dalej!
💥 Brothers of the Weekend – projekt stworzony przez dwóch przyjaciół – Jose i Jasona, pochodzących z gorącej Kuby. Z wykształcenia są profesjonalnymi tancerzami specjalizującymi się w tańcach latynoskich i tradycyjnych tańcach kubańskich. Od ponad roku tworzą razem duet DJ & MC, który rozgrzewa wszystkie największe kluby w Poznaniu i okolicach.
Czego możecie się spodziewać po wieczorach z Jose i Jasonem?
Zaczniemy od lekcji tańca w stylach: Salsa, Bachata, Reggaeton oraz Afro Fusion. Po krótkiej przerwie na sok lub drinka na leżaczku startujemy z latino imprezą! Jose zajmie się muzyką, Jason animacjami i rozgrzewaniem publiczności. Z głośników polecą hity latino oraz coraz bardziej popularne afro beats.
Jeśli już znacie Brothers of the weekend, wiecie że nie może Was zabraknąć, a dla tych którzy jeszcze nie wpadli na imprezę chłopaków – musicie przekonać się sami.
Rozpocznijcie razem z nami kolejny salsowy sezon w KontenerART!

Miejsce wydarzenia

KontenerART
ul. Ewangelicka
Poznań,
+ Google Map