Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PUNKY REGGAE live 2024 // POZNAŃ – 2Progi

5 kwietnia - 18:00 - 23:00

PUNKY REGGAE live 2024 / POZNAŃ
05.04.2024 / sobota – koncert: 18:00; otwarcie bram: 17:00
2Progi, ul. Niepodległości 36
FARBEN LEHRE + THE BILL + LENIWIEC + 4dziki
???? Cena biletów:
90 PLN (przedsprzedaż)
100 PLN (dzień koncertu)
???? Sprzedaż biletów:
???? Sprzedaż biletów (kolekcjonerskie / miesiąc przed koncertem):
???? 2 Progi, ul. Niepodległości 36
✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯
⚡️ UWAGA !!!
Rezerwacja TELEFONICZNA biletów w cenie przedsprzedaży (90 PLN) – tel. 665 823 666
⚡️ UWAGA !!!
Rezerwacja MAILOWA biletów w cenie przedsprzedaży (90 PLN). W mailu proszę podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów – kalina.k666@wp.pl
✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯
✯✯✯ farben lehre ✯✯✯
Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 14 płyt studyjnych, 6 DVD oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K. Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej PUNKY REGGAE live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie, z sukcesem, powróciła na polską mapę koncertową.
Żywiołowe koncerty zawsze grane „na 100%”, to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od blisko dwudziestu lat zespół gra blisko sto koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. W 2021 roku zespół świętował swoje 35 urodziny, w związku z czym ukazało się kilka jubileuszowych wydawnictw, takich jak: CD „Pieśni XX wieku”, winyl+dvd „Akustycznie”, winyl+cd-split „Farben Lehre & Sexbomba” oraz okazjonalna składanka CD „Friends For Friends”. Na początku marca 2023 roku światło dzienne ujrzał najnowszy, premierowy album FARBEN LEHRE, zatytułowany „Na zdrowie”, a chwilę później ten sam krążek został wydany w postaci winyla. Z pewnością wiele nowych kawałków pojawi się w koncertowej setliście. Zatem kwartet z Mazowsza absolutnie nie zwalnia tempa i nieustannie idzie do przodu!
Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to „Ali-Baba”, „Anioły i demony”, „Dobranoc”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Egoiści” „Judasz”, „Kolory”, „Manifest”, „Matura”, „Na zdrowie”, „Nierealne ogniska”, „Przebudzenie”, „Samo życie”, „Spodnie z GS-u”, „Stacja Wolność”, „Szeregowiec” czy „Terrorystan”.
???? FARBEN LEHRE (skład):
Wojtek Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja