Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POZNAŃ – Koncert BAJKI BALETOWE – Kopciuszek

20 sierpnia - 10:00 - 19:00

Zapraszamy wszystkie dzieci na niezwykłe wydarzenie KONCERT – bajkę baletową KOPCIUSZEK. To magiczne spotkanie z muzyką na żywo, które zachwyci zarówno młodsze, jak i trochę starsze dzieci. Podczas tego wyjątkowego koncertu, będziecie Państwo mieli okazję przenieść się do baśniowego świata Kopciuszka, którego historia ożyje na scenie.
Podczas koncertu będziecie Państwo mogli delektować się pięknem muzyki fortepianowej na żywo oraz czarującym, zwiewnym i delikatnym występem baletnicy. Dodatkowo usłyszycie opowieść o losach tytułowego Kopciuszka i magicznym balu, który na zawsze odmieni życie dziewczyny.
Kopciuszek to balet fantastyczny stworzony według bajki Charlesa Perraulta. To opowieść o skromności i pysze, szlachetności i prostactwie, nagrodzie i karze. Jest to szczególny balet, znany na całym świecie z wybitną, wspaniałą muzyką Siergieja Prokofjewa, która urzeka melodyjnością i bogactwem dźwięków oraz pozostawia Słuchaczom piękne wspomnienia.
Koncert Kopciuszek z muzyką fortepianową na żywo, występem baletnicy i opowieścią to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Państwu zanurzyć się w magii baletu i fascynującym świecie muzyki klasycznej.
Czas trwania koncertu: 30 min
Cena za bilet na koncert to 35 zł.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Bilety:
dla najmłodszych 0-5lat i dla starszych dzieci 6-10lat -> https://www.konwersatoriummuzyczne.pl/offer/special/pl/29