Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

parkrun Poznań #486

14 stycznia - 09:00 - 17:00

Zapraszamy na #486 spotkanie w ramach parkrun Poznań, które odbędzie się w sobotę, 14 stycznia 2023 r. o godzinie 9:00 rano na poznańskiej Cytadeli.
parkrun to cotygodniowe, BEZPŁATNE spotkania z pomiarem czasu na dystansie 5 km. Warunkiem uczestnictwa jest jednorazowa rejestracja w systemie parkrun: http://www.parkrun.pl/rejestracja/
Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie spotkań we wszystkich lokalizacjach na całym świecie. Spotkania parkrun to formuła biegania, truchtania i maszerowania zarówno dla zaawansowanych uczestników/-czek, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, bez ograniczenia wieku i umiejętności.
Aby wziąć udział w spotkaniu nie musisz biegać – trasę parkrun możesz pokonać truchtem, marszem lub spacerem. Ponieważ zawsze mamy wolontariusza zamykającego stawkę, NIGDY nie będziesz ostatni/-a. Absolutnie każdy jest u nas mile widziany!
Dodatkowo, jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu 🙂
Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć na: http://www.parkrun.pl/poznan/
Nie może Ciebie zabraknąć na naszym spotkaniu!

Szczegóły

Data:
14 stycznia
Godzina:
09:00 - 17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/891472502040908/

Miejsce wydarzenia

Park Cytadela
Poznań, + Google Map