Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nieziemskie Historie | Tropy i tajemnice | Maciej Wróblewski Plaża Wilda | Wstęp Free

29 sierpnia, 2022 - 20:00

Plażowicze!👻
Zapraszamy w poniedziałek wszystkich pasjonatów kryminalnych zagadek na ostatnie spotkanie w sierpniu z cyklu Nieziemskie Historie dedykowane tej tematyce Tropów i tajemnic – naszym gościem będzie Maciej Wróblewski, doświadczony policjant i zarazem wykładowca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Będzie to też świetna okazja dla młodzieży, która zastanawia się nad wyborem uczelni i kariery zawodowej.
🕵️‍♂️Śledczy Maciej Wróblewski i sprawy kryminalne.
Maciej Wróblewski to doświadczony policjant, a rozwiązywanie zagadek kryminalnych to jego chleb powszedni. Od lat związany jest z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami z Kryminologii i Kryminalistyki.
Podczas spotkania na Plaży będziecie mogli zapytać śledczego o tajniki jego zawodu. Nasz gość podzieli się z Wami szeroką wiedzą, poznacie zasady czynności kryminalistyczno-śledczych i analizę logiczną w działaniach dochodzeniowych. Z pewnością usłyszycie też o mrocznych scenariuszach niczym ze szwedzkich kryminałów, które na co dzień niestety fikcją nie są. Porozmawiamy także o polityce i strategii bezpieczeństwa naszego państwa. Ta rozmowa długo będzie trzymała Was w napięciu!
A może zastanawiacie się nad wyborem ścieżki edukacji i przyszłej kariery zawodowej? Nasz gość opowie Wam o tym, dlaczego warto studiować na WSB.
Zapraszamy miłośników tajemnic kryminalnych.
⏰pon. 29.08
👉godz. 20:00
▪️ ▪️ ▪️
Do zobaczenia na Plaży!