Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NIEZIEMSKIE HISTORIE I MAREK SZWEDOWSKI – PLAŻA WILDA – WSTĘP FREE

25 lipca, 2022 - 20:00

W lipcu po raz ostatni spotkamy się na Plaży na „Lecie z duchami”👻, żeby porozmawiać jak to podczas letnich wieczorów bywa o zjawiskach nadprzyrodzonych. Ale to nie koniec naszych spotkań z cyklu „Nieziemskie Historie”, bo już w sierpniu rozpoczniemy opowieści… z dreszczykiem.🕵️‍♂️
💬„Przewodnik po zaświatach”
👤 Marek Szwedowski
Marek Szwedowski to znany w Polsce jasnowidz, który współpracował z różnymi instytucjami i znanymi mediami w poszukiwaniu zaginionych osób. Podczas spotkania opowie m.in. o postrzeganiu pozazmysłowym na tropie tajemnic z przeszłości. Będziecie mogli dowiedzieć się:
– jak poprzez jasnowidzenie można wyjaśniać zbrodnie,
– zaginięcia ludzi czy sprawy w których tradycyjne metody kryminalistyczne nie przyniosły zamierzonego efektu.
– na czym polega praca medium i komu pomaga
👉 Marek Szwedowski – medium i jasnowidz. Urodził się w Warszawie w 1966 roku. Swoje dzieciństwo i lata młodzieńcze spędził w Laskach p. Warszawą. Z wykształcenia – technik fotograf. Pierwsze zetknięcie z „nieznanym” nastąpiło 1989 roku, było to odnalezienie pierwszego zaginionego człowieka. Kolejne lata były rozwojem umiejętności jasnowidza i medium jak również jako bioenergoterapeuty. W roku 1994 odbyło się spotkanie zorganizowane przez czasopismo „Nieznany Świat” dla osób, którzy przeżyli śmierć kliniczną. Wydarzenie, w którym wystąpił pokazało społeczeństwu szereg jego niesamowitych sensytywnych umiejętności. Jego darem zainteresowały się gazety ogólnopolskie co przyczyniło się do większego rozgłosu i popularności Marka Szwedowskiego jako jasnowidza i medium. W latach 1997-2000 pracował w Agencji Detektywistycznej „Septagon” przy poszukiwaniu zaginionych ludzi, jak również poszukiwał skradzionych towarów, ruchomości ale też rozwiązywał sprawy związane z terroryzmem. W 2000 roku przeprowadził się wraz z rodziną do Zawiercia gdzie kontynuował swoją pracę. W tym samym roku wyjechał do Japonii na zaproszenie tokijskiej policji oraz telewizji TV Asahi. W 2014 roku powrócił do Warszawy. W 2017 roku założył Stowarzyszenie pomocy rodzinom po stracie najbliższych „ Przystań Nadzieja”. W ramach działań poszukiwawczych powstało szereg reportaży na łamach popularnych programów telewizyjnych jak np. TVP Info (1997r.); TTV (2014r.) „Sprawa dla reportera” TVP1 (2020r.); Canal +Discovery (2019r.); Dzień Dobry TVN (2019r.); Superstacja (2020r.); ALARM TVP1 (2018r; 2021r.). Autor książki „Przewodnik po zaświatach”.
👉 Podczas spotkania autorskiego będzie możliwość kupienia książek pisarza.

Szczegóły

Data:
25 lipca, 2022
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/441664351199349/

Miejsce wydarzenia

Plaża Wilda Eco Village
Piastowska 71
Poznań,
+ Google Map