Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NIEZIEMSKIE HISTORIE I KATARZYNA POŁUDNIAK I 11.07 I PLAŻA WILDA I WSTĘP FREE

11 lipca, 2022 - 20:00 - 22:00

„Przewidzieć przyszłość – intuicja czy szósty zmysł?”
👤 Katarzyna Południak, psycholog i astrolożka
Większość z nas doświadczyło sytuacji, w których mieliśmy przeczucie, że za chwilę wydarzy się coś nieprzyjemnego, chociaż nic na to nie wskazuje. Czym jest intuicja, czy to natura wyposażyła nas w tę zdolność, aby ostrzegać nas przed niebezpieczeństwem? Czy każdy z nas posiada bardziej lub mniej rozwinięty tzw. szósty zmysł? I jak w pełni korzystać z tego daru?
Z szóstym zmysłem kojarzone jest też jasnowidzenie. To wydawałoby się już wyższy poziom intuicji i wszystkiego, co jest z nią związane. Czy są ludzie, którzy mają dar jasnowidzenia? Jeśli tak, to czy można nauczyć się przewidywać przyszłość i w jaki sposób pracować ze swoją podświadomością, aby aktywować intuicję i obudzić w sobie zdolności jasnowidza.
Katarzyna Południak, z wykształcenia fizyk i psycholog. Astrologią zajmuje się od 1994, jedyna w Polsce propagatorka metody harmonicznej. W swojej pracy łączy doradztwo osobiste z astrologią psychologiczną i psychologią. Jej pasją jest pomaganie ludziom w odkrywaniu własnego potencjału, pokonywaniu przeszkód stojących na ich drodze i opracowywaniu strategii życiowych w celu odniesienia sukcesu na polu osobistym i zawodowym. Ciekawią ją wszystkie dziedziny ezoteryki, które mogą pomóc nam odkryć swoje zdolności i poznać kawałek przyszłości. Współpracuje miedzy innymi z TVP, Polsat, TVN, Radiem Dla Ciebie, autorka licznych artykułów na portalach Onet i WP oraz gazetach m.in.: Wróżka, Uroda, Claudia, Sukces, Metro. Wulkan energii i skarbnica wiedzy astrologicznej, prawdziwa profesjonalistka, autorytet w świecie astrologii.

Szczegóły

Data:
11 lipca, 2022
Godzina:
20:00 - 22:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/517829903425428/

Miejsce wydarzenia

Plaża Wilda Eco Village
Piastowska 71
Poznań,
+ Google Map