Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Natasha Sulym Quartet w KontenerART

29 czerwca, 2022 - 20:30 - 22:00

Nadszedł czas koncertów! W tym roku spotkamy się z Wami 15 razy, każda środa – nowy finalista demostacji 2022.
29.06 // 20:30 // Natasha Sulym Quartet z programem „Looking and Seeing” 🇺🇦
Przed nami prawdziwy debiut!
Natasha Sulym (vocal) –
ukraińska wokalistka jazzowa i kompozytorka, od trzech lat studiująca na Katowickiej Akademii Muzycznej. Oryginalnie wielbicielka tradycyjnego jazzu, która łączy w swojej twórczości nuty ludowizny i progresywną harmonię jazzową.
Natasha na koncercie w kontenerach wraz ze swoim kwartetem przedstawi oryginalne utwory zainspirowane ukraińską muzyką ludową i współczesną muzyką jazzową. Każda kompozycja będzie nasycona przeżyciami autorki, które powstały w ostatnich 3 latach po przeprowadzeniu się do Polski.
Program „Looking and seeing” to nieustanne poszukiwanie swojego miejsca, swojego soundu i siebie.
Wraz z Natashą na scenie się pojawią wspaniali muzycy i koledzy ze studiów, a mianowicie:
Adam Dzierżęga (pn) –
pianista jazzowy i klasyczny. Członek zespołu jazzowego „South Silesian Brass Band” oraz „Miejskiej Orkiestry Dętej RYBNIK”. Współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej, m.in.: Michał Szpak, Ewa Farna, Ania Wyszkoni, Natalia Kukulska, Kuba Badach, Magda Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Kayah, Cleo, Rafał Brzozowski i inni.
Marcin Majcherek (bs) –
basista oraz kompozytor. Lubi się w klimatach chillowo-jazzowych, ale uwielbia grać muzykę z najróżniejszych gatunków. Gra w kilku zespołach i ma również swój autorski projekt, który nazywa się bassic chill.
Gabriel Antoniak (dr) –
multiinstrumentalista jazzowy pochodzący z Podlasia, wielokrotny uczestnik Warsztatów Jazzowych w Chodzieży oraz Puławach. Brał udział w wielu projektów jazzowych oraz folkowych. Cechuje go otwarta stylistyka i ekspresyjność w grze.
*Wszyscy członkowie zespołu są obecnie studentami Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu.
Wstęp na koncerty jest darmowy.
Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
29 czerwca, 2022
Godzina:
20:30 - 22:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/418175903535623/

Miejsce wydarzenia

KontenerART
ul. Ewangelicka
Poznań,
+ Google Map