Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nata & Evgeny w KontenerART

1 czerwca, 2022 - 20:30 - 22:00

Nadszedł czas koncertów! W tym roku spotkamy się z Wami 15 razy, każda środa – nowy finalista demostacji 2022.
🔴01.06 // 20:30 // Nata & Evgeny🔴
Nata i Evgeny to artyści urodzeni we Lwowie, gdzie ich muzyczne drogi zetknęły się w 2012 roku. Muzyczny projekt powstał w celu stworzenia unikalnego brzmienia dzięki połączeniu tradycyjnego wykonawstwa na szofarze z innowacyjnym użyciem gitary akustycznej i efektów elektronicznych. Muzycy wykorzystują brzmienia instrumentów perkusyjnych, łącząc je z wyjątkową barwą i techniką wokalną. Równie dobrze czując się w domu w małych kameralnych lokalach lub grając na znacznie większych koncertach, częste występy na żywo w wielu krajach europejskich zaostrzyły ich koncepcję i podejście.
Od 2017r zespół przebywa i koncertuje w różnych częściach Polski , a także za granicą , ale głównie w Poznaniu , który stał się dla nich przyjaznym domem .
Duet stale eksperymentuje z formami performatywnymi, które stanowią specyfikę koncertów na żywo. Koncerty te prezentowane były z wielkim sukcesem jak na europejskich festiwalach ( Noc Kultury ( Lublin ), Festywal Żupańskiego ( Poznan ), Legendarny Złotów ( Złotów) , Music Splitz ( London ), LvivKlezFest ( Lviv ), Simchat Chajim Festywal (Poznan, Buk), Final WOŚP ( Scena Glówna, Poznań), Regio Active ( Gryfino(Pl), Greisfwald (Ger) ) ), tak i na scenach teatralnych ( Teatr Ośmego Dnia ( Poznań ), Scena na Pietrze (Poznań)) .
🔴Wstęp na koncerty jest darmowy.

Szczegóły

Data:
1 czerwca, 2022
Godzina:
20:30 - 22:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1382841845561429/

Miejsce wydarzenia

KontenerART
ul. Ewangelicka
Poznań,
+ Google Map