Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MUCHY | 18-stka

26 listopada, 2022 - 20:00

MUCHY | 18-stka
26.11.2022, sobota, godz. 20:00
Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań
Bilety w cenach: 79 zł / 99 zł
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Niegdyś „najlepszy polski zespół bez kontraktu” i nadzieja rodzimej alternatywy, dziś jeden z najważniejszych zespołów w kraju świętujący osiemnastkę! Już w listopadzie Muchy zagrają wyjątkowy, bo urodzinowy koncert. Zespół wystąpi 26 listopada w poznańskim klubie Tama. Bilety na tę urodzinową imprezę już w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.
Muchy powstały w 2004 roku, trzy lata później debiutowały kultowym już albumem „Terroromans”. W ciągu osiemnastu lat muzycznej działalności grupa wydała pięć studyjnych płyt, album koncertowy oraz z muzyką do filmu. Już debiutancką płytą zaskarbili sobie przychylność krytyków i podbili serca słuchaczy. Na przestrzeni lat zespół zdobywał wiele nominacji i nagród, a do kanonu polskiego rocka początków stulecia weszły takie utwory jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Przesilenie”, „Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę” czy w końcu „Szaroróżowe”. Gdy w 2021 roku powrócili z albumem o tym samym tytule szybko okazało się, że czekały na nich tysiące fanów i branża muzyczna, która w maju 2022 roku nagrodziła album Fryderykiem w kategorii „Album – Rock”.
18-stkę zespół postanowił uczcić koncertem w mieście, w którym wszystko się zaczęło. Już 26 listopada Muchy zagrają swoje największe przeboje, utwory uwielbiane przez fanów i te wydane na ostatnim albumie w Poznaniu, podczas koncertu w klubie Tama.
W imprezie gościnnie wystąpią Lech Janerka oraz Krzysztof Zalewski.
Bilety na tę huczną 18-stkę trafiły do sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.