Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Metalowy Bunkier #1

10 września, 2022 - 17:00

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu Metalowy Bunkier!
O co chodzi?
Nazwa mówi sama za siebie. 6 godzin konkretnego, metalowego grania z różnych nurtów najlepszego gatunku muzycznego, jaki do tej pory wymyślił człowiek, wtłoczone w niesamowitą scenerię poniemieckiego bunkra OPL z II wojny światowej. Klimatyczna muzyka w klimatycznym miejscu.
Festiwalowi będą towarzyszyć stoiska z płytami i kasetami.
Gdzie i kiedy?
10 wrzesień 2022, klub Schron, Poznań
Kto zagra?
TSA Michalski Niekrasz Kapłon
Hellvoid
Sothoris
Rascal
Smokes of Krakatau
Haggemy
Poznajcie TSA Michalski Niekrasz Kapłon!
Geneza TSA MNK
Długa historia legendy polskiego rocka i heavy-metalu – zespołu TSA zamknęła się ostatnim rozdziałem, czyli koncertem w Tychach 1 września 2018 roku, gdzie wokalistą był już Damian Michalski.
Po tym wydarzeniu, dotychczasowi muzycy TSA zawiesili działalności zespołu, ale część z nich nie złożyła broni. Marek Kapłon, Janusz Niekrasz oraz Damian Michalski zdecydowali się na własny, nowy projekt – TSA Michalski Niekrasz Kapłon.
Latem 2019 roku skład zespołu, uzupełnili dwaj instrumentaliści grający na gitarach – Piotr Lekki i Maciej Wester.
Powstaje nowy, mocny materiał, a muzycy podejmują kolejne wyzwania. Co najważniejsze, spotkali się z fantastycznym przyjęciem publiczności, która kocha stare klasyki zagrane z nową energią.
Zespół aż kipi nowymi pomysłami i ma już ambitne plany studyjne. Zapełnia kluby muzyczne i występuje na imprezach plenerowych.
W repertuarze, oprócz kanonu TSA, znajdują się również nowe, jeszcze gorące kompozycje, takie jak potężnie brzmiący „Ostatni pociąg”.
Potęga TSA powraca!