Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnie Przesilenia Artystyczne #5

24 sierpnia, 2022 - 19:00

Wydarzenie odbędzie się w Domu Tramwajarza! Sala Amarantowa! (u góry)
Letnie Przesilenia Artystyczne to cykl wydarzeń artystycznych opartych głównie na sztuce improwizowanej. Każdy wieczór składa się z występu teatru improwizowanego oraz części poświęconej innej formie sztuki.
Ostatnie Przesilenie tego lata będzie się składać ze spektaklu improwizowanego 𝗖𝗶𝗲𝗺𝗻𝗲 𝘇𝗮𝘂ł𝗸𝗶 𝗶 𝘀́𝗹𝗲𝗽𝗲 𝘂𝗹𝗶𝗰𝘇𝗸𝗶 oraz 𝘀𝘁𝗮𝗻𝗱-𝘂𝗽𝘂
Impro to sztuka tworzenia spektakli na żywo. Aktorzy nie posługują się żadnym scenariuszem, a podstawą powstania spektaklu jest sugestia publiczności. Impro można grać na wiele sposobów i w różnych formatach formatach. Formatem, który zagramy na ostatnim Przesileniu są 𝗖𝗶𝗲𝗺𝗻𝗲 𝘇𝗮𝘂ł𝗸𝗶 𝗶 𝘀́𝗹𝗲𝗽𝗲 𝘂𝗹𝗶𝗰𝘇𝗸𝗶
Podczas tego formatu impro zagłębimy się w rzeczywistość pełną przestępczości. Zajrzymy w świat istniejący poza prawem. Tu nikt nie może być pewny swojego losu. Poznamy świat, w którym najgorsze rzezimieszki walczą o przetrwanie. Ale czy na pewno jest taki jak nam się wydaje? Przekonajmy się razem.
Ciemne zaułki i ślepe uliczki zagrają dla Was aktorzy w składzie: Agnieszka Hartwich, Bartek Szczudło, Oskar Legner oraz Barni Drukała.
Tegoroczne Przesilenia zakończymy 𝘀𝘁𝗮𝗻𝗱-𝘂𝗽𝗲𝗺
Czas na bogatą dawkę dobrego humoru. Zapraszamy na wieczór stand-up, podczas którego, wystąpią wspaniali komicy ze stajni Kancelarii Stand-Upu prezentujący swój nietuzinkowy sposób rozbawiania do łez. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i ogromną zabawę.
Wejście na wydarzenie jest 𝗱𝗮𝗿𝗺𝗼𝘄𝗲, ale zachęcamy do wspierania nas poprzez zrzutkę do kapelusza podczas wieczoru.

Miejsce wydarzenia

Dom Tramwajarza
Słowackiego 19/21
Poznań,
+ Google Map