Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Poznań: KARAŚ/ROGUCKI

20 sierpnia, 2022 - 20:00 - 22:00

20 sierpnia 2022 r., sobota, godz. 20:00
Park Starego Browaru, Poznań
Wejście od skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej
Bilety w cenie: 79/99 zł
Bilety dostępne na: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/letnie-brzmienia/#fbevent oraz www.letniebrzmienia.pl
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Zapraszamy do Parku Starego Browaru w Poznaniu na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Przez całe lato 2022 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na świeżym powietrzu zagrają Sobel, Tymek, Brodka, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Kortez, Zalewski, Nosowska, Artur Rojek, Ania Dąbrowska, KARAŚ/ROGUCKI, Kuba Badach, MROZU, Kwiat Jabłoni, IGO. Bilety od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.ebilet.pl i www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne są od poniedziałku 11 kwietnia (16:00).
KARAŚ/ROGUCKI to wspólny projekt ogłoszony przez Piotra Roguckiego i Kubę Karasia ogłoszony po zawieszeniu działalności zespołów Coma i The Dumplings. W 2020 r. wydali pierwszy album, „Ostatni Bastion Romantyzmu”, z którego pochodzą single „Bolesne strzały w serce” i „Kilka westchnień”. Na 2022 r. zaplanowali premierę drugiego albumu, który zwiastują single „Bezpieczny lot” nagrany z Julią Wieniawą, „Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz” i „Zapasowy Tlen”. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj – jak sami przyznają – dopieszczają muzykę.