Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnie Brzmienia na Malcie, Poznań: sanah

30 lipca, 2022 - 20:00 - 22:00

Letnie Brzmienia na Malcie, Poznań: sanah
30 lipca 2022 r., sobota, godz. 20:00
Polana Harcerza przy Jeziorze Malta, Poznań
Informujemy, że bilety na koncert sanah w Poznaniu wyprzedały się i nie są już dostępne w sprzedaży!
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Zapraszamy na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W wakacje odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów. Na świeżym powietrzu zagrają sanah, Nosowska, Zalewski, Rojek, Brodka, Ania Dąbrowska, Kortez, Tymek, Natalia Przybysz, Kuba Badach, Mery Spolsky, KARAŚ/ROGUCKI, Sobel, sanah, MROZU i Kwiat Jabłoni. Bilety na koncerty w cenie od 79 zł i karnety za 279 złotych są dostępne na www.letniebrzmienia.pl
sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. Zauważona została w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. W 2020 r. wydała swój debiutancki album „Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.