Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LECH – RADOMIAK | 16. edycja „KIBICUJ Z KLASĄ”

9 października, 2022 - 17:30

W niedzielę, 9 października o 17:30 podczas meczu Lech – Radomiak odbędzie się kolejna edycja akcji „Kibicuj z Klasą”. Już po raz 16. zapraszamy zorganizowane grupy młodzieży do lat 16 wraz z opiekunami do wspólnego kibicowania na Stadionie Poznań. Zbierz co najmniej dziesięcioosobową grupę dzieci i młodzieży do 16. roku życia i już dziś zgłoś się po bezpłatne bilety na to spotkanie!
Aby wziąć udział w „Kibicuj z Klasą” wystarczy wysłać na adres grupy@lechpoznan.pl informację, jak duża jest Wasza grupa, podając liczbę dzieci do 16. roku życia oraz liczbę opiekunów. Pozwoli nam to założyć dla Was rezerwację w jednym sektorze i przygotować wycenę, jeżeli w grupie jest więcej dorosłych niż jeden opiekun na 10 podopiecznych.
W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz dedykowany link, pod którym samodzielnie uzupełnisz dane do biletów, tj. PESEL, imię i nazwisko każdego uczestnika. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników!
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Zgłoszenia przyjmowane są do 06.10 (czwartek), do godziny 17:00 lub do wyczerpania miejsc.