Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LECH POZNAŃ – MIEDŹ LEGNICA | PIERWSZY MECZ WIOSNY

5 lutego - 15:00 - 17:00

Wszyscy już tęskniliśmy za grą niebiesko-białych. W końcu aż 91 dni trwała przerwa między ostatnim ligowym meczem przy Bułgarskiej w 2022 roku, a pierwszym ekstraklasowym spotkaniem w 2023. Już w niedzielę, 5 lutego o 15:00 na Stadionie Poznań zamelduje się beniaminek Miedź Legnica. By gonić czołówkę ligi trzy punkty w tym meczu to obowiązek lechitów i o tym nie trzeba nikogo przekonywać. A razem o wygraną będzie zdecydowanie łatwiej. Bilety na to spotkanie są od 50 złotych.
PROMOCJA DLA NAJMŁODSZYCH KIBICÓW
Niedziela, godzina 15:00, rozpoczynający się drugi tydzień zimowych ferii. Mecz z Miedzią Legnica jest więc idealną okazją na zabranie swojej pociechy na Stadion Poznań, prawda? Dodatkowo, Kolejorz przygotował specjalną promocję. Dla tych najmłodszych kibiców, którzy mają już bilety na spotkanie Lecha Poznań z FK Bodø/Glimt, wejście na ligowe starcie z Miedzią jest darmowe.
Jak skorzystać z tej promocji? Należy zalogować się na swoje konto w systemie biletowym, wybrać miejsce na stadionie i wygenerować bilet w cenie „Dziecko Ferie” za 0 zł na mecz z Miedzią Legnica. Ten typ ceny zadziała dla tych PESELi, które mają uprzednio kupiony bilet w kategorii Dziecko na spotkanie z FK Bodø/Glimt.