Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Zenek Kupatasa / Ranko Ukulele w Poznaniu

3 czerwca, 2022 - 09:30 - 19:30

Szykujcie się na mocną dawkę radosnej twórczości. Zenek Kupatasa akustycznie i Ranko Ukulele razem w trasie koncertowej. Śpiewy, tańce, pogowańce i przytulańce gwarantowane.
18:30 – wejście
19:30-20:40 Ranko Ukulele
20:50-22:00 Zenek Kupatasa
Przedsprzedaż biletów (40zł):
https://goout.net/…/zenek-kupatasa+ranko-ukulele/vxbn/
Bilety w dniu koncertu – 50zł
✯✯✯ zenek kupatasa ✯✯✯
Zenek Kupatasa to muzorobol polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta dla dzieci na jednym motywie perkusyjnym „Na Jedno Kopyto”. Jego najnowsza, ósma płyta „O!” to kwintesencja jego stylu – punkmetalowe, motywujące hymny ze swoistą filozofią Zenka. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością.
✯✯✯ ranko ukulele ✯✯✯
Ranko to artystka z Poznania, która śpiewa proste i zazwyczaj wesołe piosenki własnego autorstwa przy akompaniamencie ukulele. Teksty bazujące na luźnych skojarzeniach i absurdalnym humorze zyskały sporo słuchaczy, w szczególności dzięki popularności utworów „Kluska” i „Żaklin”. Z wykształcenia jest lingwistką, po kilku latach spędzonych w Kambodży wróciła do kraju w sam raz na wirusa i panoszy się głównie po Internecie na kanale Ranko Ukulele na YouTubie oraz wszędzie tam, gdzie znajdzie ludzi, którzy w głębi serca identyfikują się z pierogiem.

Szczegóły

Data:
3 czerwca, 2022
Godzina:
09:30 - 19:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/5324457797566480/

Miejsce wydarzenia

Klub u Bazyla
Norwida 18a
Poznań,
+ Google Map