Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KONCERT Shallov / Królówczana Smuga

4 sierpnia, 2022 - 18:30

Zapraszamy na wieczór z Shallov oraz Królówczaną smugą. W menu będzie atmosferyczny post-rock, screamo, folk i troszeczkę awangardy.
==== SHALLOV (Słowacja, post-hardcore, emo, post-rock) ====
Shallov to trio z Bratysławy łączące surowy i nie skrępowany post-hardcore z atmosferycznym post-rockowymi partiami w długich kompozycjach. Można spokojnie powiedzieć, że ich utwory są czymś więcej niż sumą poszczególnych części. Aktualnie dyskografia zawiera cztery wydawnictwa. Mają też za sobą ponad 100 koncertów, zarówno organizowanych DIY jak i na profesjonalnie zorganizowanych scenach. Ich żywiołowe występy mają inną energie zależne od miejsca w którym grają, ale trio za każdym razem potrafi zabrać słuchacza w długą, pełną emocji podróż.
Bandcamp: https://shallov.bandcamp.com/
YouTube (utwór „concrete & glass, part III”, na żywo): https://www.youtube.com/watch?v=Kft43nDqanE
==== Królówczana smuga (Biłgoraj, avant-folk) ====
Królówczana smuga to projekt Adama Piętaka, artysty audiowizualnego pochodzącego z Biłgoraju. Jest to muzyczna opowieść dotycząca wypartej historii ludowej Biłgoraju prowadzona za pomocą mocno przetworzonych dźwięków gitary, samplingu i elektroniki. Całość otoczona jest głosem dalekim od ‘białego śpiewu’, zbliżonym raczej do skrzeczenia sponiewieranego włóczęgi, którego gardło wiele trunków w życiu przyswoiło.
Bilety: 30 złotych (na wejściu)
Wydarzenie współorganizowane przez fundację Miłość Krąży.