Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Komediowo Jakby Walentynkowo: improwizowane scenki i piosenki

19 lutego - 18:00 - 19:30

Improwizowane scenki i piosenki w wykonaniu Grupy Impro Leniwe raz!
Kto powiedział, że Święto Miłości to tylko lofki, jedorożce, kwiaty i mizianie się po pleckach? Czasem to głębokie spojrzenie w duszę. Albo ważne rozmowy. Bywa, że uwalniają skrywane pretensje. Ponadto czy miłość musi być do pary? A co z miłością własną? No i dlaczego tylko 14 lutego? Codziennie warto w miłość. Czasem powoduje, że jest miło, czasem dramatycznie, często jednak tragikomicznie.
I o tym będzie ten spektakl złożony z krótkich form i piosenek improwizowanych. To Wasze sugestie dadzą nam natchnienie. Zagramy to, co Wam się marzy a krąży wokół miłości.
Grupa Impro Leniwe Raz! wystąpi w składzie: Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Anna Siedlewska, Justyna Klak-Nowakowa, Luiza Roszak oraz… niespodzianka! Będą dwie nowe osoby.
Oprawę muzyczną stworzy Przemek Mazurek.
19 lutego 2023 (niedziela) g. 18.00-19.30
BILETY: 35 zł normalny, 30 zł ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie, studenci – po okazaniu ważnej legitymacji) Kupisz bilety tu: bit.ly/komediowowalentynkowo
WARTO WIEDZIEĆ: –
– Wejście na salę od godziny 17.40.
– Warto przygotować sobie garść sugestii z kategorii: kim jest bohater? Jakie relacje łączą dwoje bohaterów? Gdzie toczy się akcja? Jaką cechę charakterystyczną ma bohater? Oraz mieć na podorędziu jakiś cytat/przysłowie/powiedzonko. Oczywiście można przyjść nieprzygotowanym i… improwizować.
– Może się zdarzyć, że zaprosimy widzkę/a na scenę. Obowiązuje brak przymusu, czyli … odetchnąć mogą osoby bez ciągot do występowania.