Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga w Starym Porcie ⚓️

15 czerwca - 18:00 - 19:00

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na bezpłatne zajęcia jogi w Starym Porcie!
Jeśli chcesz aktywnie zrelaksować się po ciężkim dniu, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. 🧘🏻‍♀️🌞
Co tydzień, w każdy czwartek o godzinie 18:00, spotykamy się przy brzegu Warty na niezapomnianą sesję jogi na świeżym powietrzu. Nasze zajęcia są dostępne dla wszystkich poziomów zaawansowania, więc niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym joginem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, jesteś mile widziany_a! 🤗
Czego możecie się spodziewać na zajęciach? ⤵️
Korzystając z pięknych okoliczności przyrody, będziemy czerpać energię z natury, wzmacniać ciało, pozbywać się stresu i ładować nasze ciała pozytywną energią.
🤸🏼‍♀️Kilka słów o prowadzącej:
Liliana rozpoczęła praktykę jogi w 2015 roku. Trafiła na kurs Ashtanga Vinyasa Yogi u Ewy Jaros, która dała początek jej jogowemu rozwojowi, poprowadziła przez wiele ścieżek i towarzyszyła przy życiowych zmianach. Obecnie jogą zajmuje się zawodowo, ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi RYT200 u Mateusza Deckera i Basi Lipskiej.
Nieustająco zachwyca się tym, co odkrywa przede nią świadoma praca z ciałem. Podczas zajęć łączy całą zdobytą wiedzę i dostosowuje zajęcia do potrzeb grupy.
„(…)Joga to praca w rozluźnieniu, dzięki energii grupy możemy spędzić czas zagłębiając się w to, co dla nas ważne a jednocześnie odprężyć się, zwolnić tempo myśli i przełączyć się na stan radosnego przepływu.”
📅 każdy czwartek (zaczynamy 15.06)
⏰ 18:00
📍 Stary Port Poznań
🏷️ wstęp bezpłatny
Zabierzcie ze sobą wygodny strój i matę do jogi. 🧘🏻‍♀️
Do zobaczenia. 🙌🏻