Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HALLOWEEN vol. 1 | HAH POZNAŃ |

27 października - 22:00

🎃👻 HALLOWEEN W KLUBIE HAH 👻🎃
Cześć Straszniaki i Potworniaki!
Zbliża się najstraszniejsza noc w roku, a my już teraz zapraszamy Was na niezapomnianą Halloweenową imprezę w KLUBIE HAH! Będzie to noc pełna dreszczyku emocji, mrożących krew w żyłach przebrań i niesamowitej zabawy!
🕷️ CO NAS CZEKA? 🕷️
👑 KRÓL I KRÓLOWA HORRORU – KONKURS NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE 👑
Przygotujcie Wasze najstraszniejsze, najzabawniejsze, lub najkreatywniejsze kostiumy! Wybierzemy zwycięzcę konkursu, który zgarnie butelkę na barze!
🎶 MUZYKA, KTÓRA ZATRZĘSIE WASZYM ŚWIATEM 🎶
Nasze potężne głośniki przygotują dla Was najgorętsze hity, a DJE doprowadzą Was do szaleństwa na parkiecie! Będziecie mogli tańczyć do białego rana! Na sali Pandemonium czeka na Was przerażająca VIXA !
🍹 BARY PEŁNE ZOMBIE I WAMPIRÓW 🍸
Nasi barmani przygotują specjalne drinki na tę okazję, wśród których znajdą się mrożące krew w żyłach napoje! Bądźcie gotowi na straszliwe smaki!
🎉 SZOKUJĄCE GRY I KONKURSY 🎉
Przygotujcie się na niezapomniane atrakcje i niespodzianki, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was ! Zagramy w grę MUMIA ( gra w parach ) ! Każdy potworniak będzie mógł się sprawdzić w konkursie LIMBO 👻🎃 Ta noc będzie pełna tajemnic i emocji. Oczywiście dla zwycięzców będą przewidziane nagrody 🕷️ Imprezę poprowadzą Vans i Kacper na sali GIMELA !
Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, by spędzić Halloween w towarzystwie innych straszliwych istot! Przyjdźcie do KLUBU HAH i razem stworzymy wspomnienia, które pozostaną w Waszych koszmarach przez wieczność!
Bądźcie gotowi na najstraszniejszą noc swojego życia! Udostępnijcie wydarzenie i zaproście swoich przyjaciół. Razem będziemy mogli przekroczyć granice strachu!👻
ZAGRAJĄ :
HEAVEN: ALEX DRACULA
HELL: BART ENMORE KRZYK
GIMELA : DARIUS CHUCKY
PANDEMONIUM: VIXA Z DJ QRA
MAIN: K-POP
start 22:00
wstęp: 20zł
OSOBY PRZEBRANE WCHODZĄ ZA FREE
wstęp jest jednorazowy i płatny tylko gotówką
Do zobaczenia na HALLOWEENOWEJ IMPREZIE W KLUBIE HAH! 👹🎉👻