Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Gaudí bez patrzenia” – warsztaty sensualne

31 maja, 2022 - 17:00

Bajkowa architektura, niezwykły projektant, nierealne konstrukcje – to tylko niektóre z opinii odnoszących się do dzieł Antoniego Gaudíego. Jeśli te słowa już działają na Waszą wyobraźnię, to poczekajcie aż przyjrzymy się wystawie opowiadającej o twórczości tego katalońskiego architekta, mając zasłonięte oczy. Na sensualnych warsztatach staramy się uruchamiać inne zmysły niż wzrok, by lepiej zrozumieć świat.
prowadzenie: Bartek Lis i Magdalena Skowrońska
zbiórka przed Salą Wystaw,
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie (liczba miejsc ograniczona)
Zapraszamy do udziału również osoby z niepełnosprawnościami wzroku (oferujemy asystę w dotarciu z bliskiej okolicy – kontakt: b.lis@ckzamek.pl
UWAGA: darmowe wejściówki do odbioru w kasie CK Zamek od 20,05.2022.
///
W tym roku odbędzie się w sumie 10 wydarzeń w ramach projektu „Sztuka w ciemno”. Przygotowaliśmy zarówno warsztaty w przestrzeniach galeryjnych Centrum Kultury ZAMEK, jak i działania online (warsztaty i słuchowiska) oraz zajęcia ze studentkami i studentami.
Więcej informacji na fanpage’u Programy Społeczne CK Zamek – https://www.facebook.com/ps.ckzamek/?ref=pages_you_manage
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
///
Grafika z identyfikacją wizualną wystawy. Na żółtopomarańczowym tle, w centralnym punkcie, zarys jednego z najbardziej znanych projektów Gaudíego: Sagrady Familii. Na nim duży biały napis: Gaudí. Na zwieńczeniu jednej z wież znajduje się imię architekta. W lewym górnym rogu symbol cyklu „Sztuka w ciemno”. W prawym górnym rogu symbol dostępności dla osób z niepełnosprawnościami wzroku. Na dole biały pasek z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz godłem państwowym – białym orłem w koronie.

Szczegóły

Data:
31 maja, 2022
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/698770894784579/

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury ZAMEK
Św. Marcin 80/82
Poznań,
+ Google Map