Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DEATHCORE’S BACK, ALRIGHT! My Heart In Atrophy+Phecda+Last Riot+Damnation of Gods

2 września, 2022 - 18:00

DEATHCORE’S BACK, ALRIGHT!
Gruba wiksa dla fanów siarczystych growli, soczystego groove’u i nisko strojonych gitar.
Poznań – klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8
Wejście: 18:00
Start: 18:30
Bilety: 30PLN (na bramce)
🎻 MY HEART IN ATROPHY
Warszawska kapela grająca Deathcore – formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019r. aktywnie działa na scenie corowej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin. Wraz z początkiem 2022r. miała miejsce premiera singla 'Fallen Creator’ wraz z teledyskiem.
🪗 PHECDA – Warszawa
https://facebook.com/phecda.djent
Założeniem zespołu jest szeroko rozumiany djent z elementami deathcore’u i domieszką elektroniki. Mieszanka dla fanów takich kapel, jak Meshuggah, Emmure i After the Burial. Mocna dawka headbangingu gwarantowana.
🎺 Last Riot jest pniewskim zespołem łączącym w sobie death metal, oraz deathcore a nawet jazz. W skrócie ciężkie riffy, potężny growl, oraz breakdowny tworzą ich mocarne brzmienie.
Działalność rozpoczęła się w 2017 w Pniewach, przez ten czas stworzono materiał na album, który jest aktualnie rejestrowany w studio.
Przez 5 lat działalności zespół zagrał niezliczone koncerty, zarówno własne jak i u boku m.in.: Vane, Moyry, Golden life, oraz Mindfak, zajął III i II miejsce na festiwalu AleMuzaFest w latach 2017, oraz 2019, w 2020 roku zagrał na domówce PolAndRock w Jastrzębsku w roli headlinera
Gitarzystami są Jakub Malinowski i Cezary „Slipper” Malinowski, za garami zasiada Jakub „Borek” Borkiewicz, drze się Adi Walczak, a stanowisko basisty dzierży Kacper „Lucek” Konieczny.
🎷 Zespół Damnation of Gods powstał w 2019 roku. Najważniejszym założeniem było odrzucenie sztywnych ram gatunkowych i sztucznych ograniczeń. Naszą muzykę określamy jako deathcore z silnymi wpływami black metalu , ale poza tym bez problemu można usłyszeć naleciałości takich gatunków jak: post metal, sludge, hardcore, a nawet alternatywa.
Na początku 2022 roku został zarejestrowany materiał na EP pt. „FOBIA.”, który w tym momencie jest publikowany.
Obecnie skupiamy się na tworzeniu nowych utworów i promowaniu naszego wydawnictwa koncertami.
Damnation of Gods tworzą:
Dominika – wokal
Jędrek – gitara rytmiczna
Piotrek – gitara solowa
Michał – bas
Karol – perkusja
Partnerzy medialni:
Polska Muzyka Alternatywna
https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna

Szczegóły

Data:
2 września, 2022
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/751310222651930/

Miejsce wydarzenia

Klub pod Minogą
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań,
+ Google Map