Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Circus Inferno! pres. Oliver Huntemann

4 lutego - 23:00

Obudź się, muzyka gra, to z pozytywki woła klaun. Zaprasza Cię do swego świata , szczerząc swe kły spod maski śmiechu. Wkrocz tu od razu, nie wahaj się. Niczym paszcza hedonizmu rozewrze się przed Tobą brama do Circus Inferno!
Kilkanaście imprez w Starej Rzeźni pod banderą SQ Kub potwierdziło, że nieobce są nam piekielne uciechy. Cykl Circus Inferno gościł djów z całego świata, którzy przy supporcie scenografów, vjów, choreografów i tancerzy tworzyli dla Was niezapomniane widowiska audiowizualne przez lata.
Po dłuższej przerwie do miasta wraca dziki korowód barwnych osobliwości! Mistrzowie djskich ceremonii, scenografie zachwycające tłumy niczym tancerki na linie, ziejące ogniem wizualizacje, akrobaci danceflooru i dźwięki skaczące przez płonące obręcze. Ta wyjątkowa cyrkowa arena odrodzi się dla Was w Tamie!
Z cyrkowego niebytu wyrwiemy Was już 4.02 podczas Circus Inferno pres. New Chapter z Oliverem Huntemannem. Ciemność zapomnienia rozproszy beat, po ścianach niepamięci przemknie kolorowy blask łamany cieniem cyrkowych postaci. Wśród nich, za dekami również Vacos z trójmiejskiego Sfinks700 i Lulu Malina – unikatowy kolorowy ptak na polskiej scenie klubowej.
Tłumnie przybyli goście poddadzą się muzycznemu opętaniu. Kawalkada stęsknionych cyrkowej magii postaci zrzuci przytłaczający kokon codzienności, by ukazać w pełni rozpostarte skrzydła nocy. Czy jesteś gotowy na cyrkowe przeobrażenie?