Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BIKE FEST VOL. 2

29 kwietnia - 12:00 - 17:00

Serwus!
Wierzymy, że prawdziwa wiosna kryje się już tuż tuż za rogiem. Pomyśleliśmy więc, że fajnie byłoby zrobić Bike Fest Vol.2, żeby trochę wywrzeć na niej presje! 🌸
Startujemy o 12:00 na KontenerART w (miejmy nadzieję) słoneczną sobotę: 29.04.2023r.
Co planujemy?
🛒Garażówka od 12 do 16:30 czyli oferty różnych, małych biznesów z akcesoriami rowerowymi. Szczegółowe informacje na temat wystawców będziemy ogłaszać na bieżąco!
🔧Serwis Rowerowy od 12 do 16:30, prowadzony przez naszych funduszowych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem.
Proste regulacje i diagnozy zrobimy od ręki, a te rowery, które wymagają więcej uwagi warto zapisać do specjalnej kolejki:
Będziemy mieli swoje części zamienne w ograniczonych ilościach – fajnie jak zabierzecie odpowiednie dla siebie materiały.
❗️Nie przyjmujemy na serwis umorusanych i zaniedbanych rowerów❗️
🚲GoldSprinty – otwieramy zapisy o 13:00 i zachęcamy do ścigania się w nietypowej konwencji. To wyścig w parze, na rowerach stacjonarnych. Jak? Dowiecie się na miejscu!
📽️ Film – o 17:00 zaprezentujemy film o tematyce rowerowej. Nie chcemy zdradzać za dużo, niech to będzie słodka, popołudniowa niespodzianka!
🚀 Alleycat – grande finale wydarzenia, czyli wyścig miejski z zadaniami. Ten, kto najszybciej złapie najwiecej punktów – wygrywa!
Zapisy na alleya +/-18:30
Start 19:00
Wpisowe 20 zł
Potrzebne:
kask, lampki, ulock (lub inne zapięcie do roweru), długopis, telefon z aparatem.