Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BARBIE DAY | Dzień Dziecka na NTT

1 czerwca, 2022 - 12:00 - 20:00

I’m a Barbie girl, in the Barbie world 💕
Rozsypcie brokat, wyciągnijcie lalki Barbie z szafy – oto najbardziej różowy Dzień Dziecka przed Wami!
Od 12 do 20 czeka na Was masa atrakcji wprost z miniaturowego świata piękna 🌸
Będziemy opowiadać o świecie Barbie, będziemy upiększać nasze lalki, malować nasze paznokcie w różowym stylu i mamy okazję, żeby podreperować ubranka dla lalek oraz ich włosy!
⭐️ 12:00 – niezwykły świat miniaturowych dioram, czyli estetycznie urządzonych pokojów dla lalek przedstawi Iza Kłos z Łodzi. Przywiezie własnoręcznie robione dzieła sztuki, w których zatrzymane są kadry z eleganckimi damami w dopracowanych do najmniejszego (i to dosłownie!) detalu pokoikach i opowie kulisy ich powstawania. Jako że jest również wspaniałą krawcową – może wyczarować proste kreacje dla plastikowych panien, które w ferworze zabaw utraciły swoje fatałaszki.
⭐️ 13:00-14:00 – fantastyczna prelekcja dla najmłodszych – Paulina Jarysz opowie „Historię powstania lalki Barbie” wraz z pokazywaniem autentycznych modeli lalek z własnej kolekcji – od najstarszych z lat 60 przez kolorowy świat lat 70 i blichtr lat 80 aż do sentymentalnych lat 90, czyli czasów dzieciństwa prelegentki.
⭐️ 14:00-16:00 – weź swoją Barbie i nadaj jej nowy blask! Przez co najmniej dwie godziny czarodziejka Julia Jantas będzie rozczesywać, dokładać brakujących włosów i układać fryzury umęczonym latami zabawy lalkom. Proste porady – jak szybko wyczesać włosy? Jak nadać im kształt czy pozbyć się suchych końcówek.
⭐️ 15:00-17:00 – wielkie malowanie paznokci z profesjonalną kosmetolożką Zuzanną Kuter. Zapraszamy wszystkich, co marzą by ich paznokcie zalśniły różowym połyskiem!
⭐️ 17:00-19:00 – Michał Twardowski z Krakowa zaprasza na warsztaty miniaturek dla Barbie – torebki na łańcuszku, praktyczne nerki czy eleganckie paski – dzięki niezwykłej precyzji i wyczuciu potrafi dopełnić efektownym detalem modną kreację dla lalek.
⭐️ 19:00-20:00 – Barbie i kontrowersje – wykład jak Mattel popełniał wpadki tworząc nieadekwatne lalki lub kampanie oraz jak radzi sobie obecnie z kwestiami rasizmu, feminizmu i ruchu body positive.
Zapraszamy do udziału i debaty po wykładzie!

Szczegóły

Data:
1 czerwca, 2022
Godzina:
12:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/335524732010521/

Miejsce wydarzenia

Nocny Targ Towarzyski
Kolejowa 23
Poznań,
+ Google Map